KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11434250
nr 1143 4250
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, torrnål, Axel Fridell (1894-1935), strandbild med skutor, 17/70, signerad, motivet: 12x15,7
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 november 2017
kl 20:56:37
350 kr
400 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell
nr 1143 4250
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 450 kr |
måndag 13 november 2017 |
Axel Fridell